skipmenu
Rychlý kontakt

Argentinská 1027/20
170 04 Praha 7 - Holešovice

 270 005 547

zelená linka:
800 100 638

obchod@cs-as.cz

Novinky
Dotace NZÚ od RE/MAX

Zákazníci realitní sítě RE/MAX mají jedinečnou příležitost ke svým nemovitostem, které prostřednictvím kanceláře RE/MAX zakoupili rodinný dům získat dotace na revitalizaci objektu za výjimečných podmínek.

Archiv novinek

Nová zelená úsporám 2014 - dotace pro rodinné domy

Nová zelená úsporám 2014

Dne 18. 3. 2014 nabyla účinnost Směrnice Ministerstva životního prostředí č. 1/2014 o poskytování finančních prostředků v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2014.

Harmonogram výzvy Zelená úsporám 2014

Zahájení příjmu žádostí: 1. 4. 2014
Ukončení příjmu žádostí: do vyčerpání
Alokace fin. prostředků: nejvýše 1,9 mld. Kč
Způsob podání:
elektronicky na SFŽP

Kdo může žádat o podporu

Vlastníci a stavebníci rodinných domů a to jak fyzické, tak právnické osoby, zapsané na listu vlastnictví. Tj. majitelé stávajících domů provádějící zateplení a výměnu zdroje vytápění. A stavebníci domů nových.

Kdy je možno žádat o podporu

Žádost o podporu se podává před zahájením, v průběhu realizace nebo po ukončení realizace. Rozhodné datum pro získání dotací je 1.1.2014., tj. lze žádat dotace pouze na realizované opatření po tomto datu.

Zelená úsporám - dotace na klíč

Zpracování dotací z programu Nová Zelená úsporám

V rámci programu Nová Zelená úsporám 2014 jsme pro Vás připravili celkový koncept řešení, jak posoudit Vaší nemovitost a zpracovat veškeré proklady k podání žádosti o finanční podporu formou dotací.

Zpracování žádostí na klíč s garancí
Vypracujeme Vám posouzení Vaší nemovitosti, vypočteme Vám úsporu, připravíme technickou dokumentaci a podáme za Vás žádost na SFŽP.

Poradenské služby, audity, odborné posouzení

Zpracovali jsme téměř 7 000 žádostí Zelená úsporám

V předešlém programu Zelená úsporám jsme posoudili 6836 žádostí o dotace. Provedli jsme komplexní zhodnocení stavu nemovitostí k dotacím pro 456 žadatelů se zpracováním návrhu zateplení a projektové dokumentace.

Zrealizovali jsme komplexní servis od posudků, přes projektovou dokumentaci, energetiku a administraci žádostí a zajistili tak pro naše klienty dotace v objemu 145 000 000 Kč, které jim v průběhu roku 2011 byly připsány na účet.

I nyní jsme připraveni poskytnou služby komplexního rozsahu a to jak v oblasti zajištění dotací, tak i poradenství po celé České republice, kde máme v každém okresním městě několik stavebních inženýrů a techniků, kteří se touto problematikou zabývají.


Page Not Found!
tomenu
tomenu